SEO Audit

SEO Audit

Čo to vlastne SEO je ?

SEO (alebo tiež seo optimalizácia, či optimalizácia pre vyhľadávače) je súbor techník a postupov, ktoré vám pomôžu zlepšiť viditeľnosť webstránky v neplatenej časti vyhľadávačov ako napr. www.google.sk.  Laicky to v skrátke znamená, že ak užívateľ zadá do vyhľadavača google nejaké kľúčové slovo a Vaša webstránka má nastavené správne SEO, tak sa mu webstránka zobrazí na popredných miestach. Ak by bolo SEO nastavene zle, alebo nebolo by nastavene vôbec, tak je možné, že google Vás ani nezobrazí. V konečnom dôsledku by Vás ani zákazník pomocou google nenašiel.

 

Čo Vám vlastne SEO prinesie?

 

  • Viditeľnosť vo vyhľadávačoch

  • Nových zákazníkov

  • Neustále zväčšovanie svojej reklamy bez investícií

  • Väčší zisk z Vaších služieb

 

Ako SEO vlastne funguje?

Zložité algoritmy vyhľadavačov vyhodnocujú viac ako 200 rôznych signálov na webe a mimo webu. Tieto signály ovplyvňujú viditeľnosť Vašej webstránky. Napr. google uprednosťňuje webstránky, ktoré sú rýchle, či su technický vyspelé, responzívne a správne nastavené. Na poziciu vo vyhľadavačoch ma dosť veľký vplyv aj reputácia Vášej webstránky (zvýšuje sa zdieľaním odkazov Vašej webstránky na socialných sietiach a podobne).

 

Pre koho je SEO vhodné?

Dá sa povedať, že SEO je ako Facebook. Vraví sa o ňom "kto  ho nemá, tak ako keby neexistoval". To isté plati pre SEO. Každá webstránka by mala mať SEO, inak Vás zákazníci nemôžu len tak ľahko nájsť.

 

Mate záujem o SEO audit?

 

Ak máte záujem o SEO audit, zavolajte mi alebo vyplňte kontaktný formulár, korý je na úvodnej stránke celkom dole. Ja Vám bezplatne analyzujem stav Vašej webstránky a vypracujem cenovú ponuku. Za túto službu platíte, až keď uvidíte výsledok.

Responzivita

Co to vlastne je reponzivita?

Reponzivita(responzívny web dizajn) je pojem, s ktorým prišiel americký programator. Je to spôsob štýlovanie webstránok, tak aby na každom jednom zariadení bola webstránka a jej obsah zobrazený správne.

 

Je responzívny web dizajn dôležitý?

Moja odpoveď je "určite áno". Prečo? Predstavte si, že máte webstránku, ale nemáte urobený správne responzívný web dizajn. V dnešnej dobe používame rozné prehliadače, rôzne monitory s rôzným rozlíšením. Taktiež používame telefóny od najmenjšieho po najväčší a to platí aj pri tabletoch. Ak by reponzívný dizajn nebol nastavený, Vaša webstránka sa na počítači zobrazí správne, ale ak by ste si otvorili Vašu webstránku na mobile, tablete alebo na menšom monitore, tak nemusíte vidieť celý obsah webstránky. Z toho dôvodu je reponzivita veľmi podstatná. Taktiež reponzivita ma veľa spoločného so SEO auditom. Viac sa môžete dočítať v článku kliknutím tu.

 

Grafický dizajn

Tak ako bolo uvedené aj pri službách vyššie, že sú dôležité, tak isto aj moderný grafický dizajn je pre Vašu webstránku alebo produkty dôležitý.

Pre koho je táto služba určená?

Keďže každa jedná webstránku, ktorú tvorím obsahuje najnovšie trendy a moderný dizajn, tak túto službu neponúkam mojím zákazníkom, ktorý majú záujem o webstránku. Táto služba je určená pre webstránky, ktoré boli vytvorené už pred nejakým časom a od tých webstránok sú už moderjnejšie. Či už mate webstránku vytvorenú odo mňa alebo webstránku Vám vytvoril niekto iný, napíšte mi a ja sa na ňu pozriem a navrhnem nejaké riešenia ako Vašu webstránku oživiť. Pridaním rôzných efektov môže Vaša webstránka vyzerať oveľa lepšie a pôsobiť na zákazníka poziťivnejšie. V prípade záujmu zavolajte alebo vyplňte kontaktný formulár, korý je na úvodnej stránke celkom dole. Ja Vám zadarmo vypracujem návrh a v prípade, že sa Vám návrh zapáči, tak sa dohodneme na rozumnej cene:)

Multimedia

U mňa platí pravidlo, že ku každému zákazníkovy pristupujem priateľsky a nakoniec z nás ostanú priatelia. Každému sa snažím nie len vytvoriť kvalitnú a peknú webstránku, ale aj poradiť čo na webstránku pridať. Nerobte jednu zásadnú chybu a to, že si dáte vytvoriť peknú webstránku alebo e-shop, ale namiesto pekných fotiek produktov tam umiestnite mobilom nafotené fotografie. Webstránka s nekvalíitným multimediálnym obsahom pôsobi veľmi lacno a nemá taký poziťivný vplyv, na zákazníka ako webstránka, ktorá ma krajšie logo, krajšie pozadia sliderov a pri e-shopoch fotografie produktov. 

 

Spolupracujem viac ako 3 roky s grafikom, ktorého praca je naozaj perfektná. Foteniu a náhravaniu sa venuje viac ako 10 rokov a ešte ani raz nesklamal ani jedného môjho zákazníka. Je to naozaj umelec. V prípade záujmu o jeho tvorbu zavolajte alebo vyplňte kontaktný formulár, korý je na úvodnej stránke celkom dole.

Reklama a promo

Nedarí sa Vám zviditelniť? Napíšte mi a spolu s kolegami a partnermi vyhodnotíme kde nastala chyba. Ponukám kompetné riešenia pre reklamu a marketing. Zavolajte mi alebo vyplňte kontaktný formulár, korý je na úvodnej stránke celkom dole a ja Vám v spolupráci s mojími partnermi zadarmo vypracujem návrh riešenia pre Vašu situáciu a v prípade dohody vypracujeme cenovú ponuku.