O mne

O mne

Možno by Vás zaujímalo sa dozvedieť niečo o mne. Tak teda začnem....

Webstránky...

Všetko to začalo pred cca 5 rokmi kedy som potreboval vytvoriť internetový obchod pre môj obchod s kávou. Hľadal som na internete firmy, ktoré by mi urobili internetový obchod, ale tie si pýtali príliš veľa. Začal som teda pozerať návody ako urobiť webstránku a postupom času som si urobil vlastné webstránky až som sa vypracoval k tomu, že som dokázal urobiť internetový obchod. Ten internetový obchod som nakoniec neotvoril, pretože z tvorby webstránky som mal také nadšenie, že som sa tomu začal venovať. Teraz tvorím webstránky a internetové obchody na profesionalnej úrovni skoro každý deň.

 

Niečo o osobe...

Som mladý chalan, ktorý sa venuje viacerým veciam. Považujem sa za zodpovedného, usilovného, sebavedomého a cieľavedomého človeka. Mám rád cestovanie, šport a oddych. Snažím sa konať viac dobra ako zla a taktiež verím, že ak niekto niečo daruje zadarmo inému, tak sa mu to vráti. Preto pre neziskové organizácie a charity ponúkam moje služby za dobrovoľný príspevok.

 

Niečo iné...

Ak sa jedna o nejakého ambiciozného človeka, ktorý presne vie čo chce a chce niečo aj pre to urobiť, tak som ochotný poradiť a pomôcť. Taktiež ťa môžem naučiť tvoriť webstránky. Verím že po lekciách by si sa mohol naučiť tvoriť základné webstránky a možno ti to aj stačí pre vlastnú potrebu.