Načitavám

Blog

Vytvorili sme ďalšie skvelé weby

Dostali sme veľa správ, že neukazujeme ukážky webstránok, ktoré sme vytvorili. Je to preto, že doteraz sme sa zamerali skôr na firemné intranety, ktoré nie sú dostupné pre verejnosť. Čo je to firemný intranet sa môžete dozvedieť tu. Keďže predsa len chceme Vám ukázať nejakú našu tvorbu, tak si môžete pozrieť webstránky, ktoré sme nedávno vytvorili.

Read More

Zvýšte efektívnosť práce vo svojej firme vďaka intranetu

Koordinácia spolupráce medzi zamestnancami firmy, ale aj využívanie stále viac populárnej práce z domu, či potreba jednoduchšieho prístupu k najaktuálnejším firemným informáciám sú jedny z mála podnetov, ktoré vytvárajú potrebu efektívnejšej komunikácie. Tým správnym riešením tohto problému je firemný intranet.

Read More

Dajte vedieť všetkým o vašom biznise, resp. 5 dôvodov prečo si založiť web stránku

V dnešnej digitálnej dobe a pri hodinách strávených na internete, nám ani nenapadne, prejsť sa po okolí pri hľadaní niečoho nového. Ak potrebujeme niečo zistiť, vytiahneme mobil či notebook a začneme googliť. Či ste začínajúci podnikateľ, alebo svoj kamenný obchod prevádzkujete už dlhší čas, tento článok vám pomôže objasniť, prečo vášmu biznisu nesmie chýbať webová stránka.

Read More