Načitavám

Všetky služby

U nás je o Vaše podnikanie/firmu kompletne postarané. Ponúkame všetky možné služby od tvorby : webstránky, programov na mieru, rezervačných systémov, firemnej identity až po SEO optimalizáciu a marketingové reklamné kampane. Navyše s nami sú Vaše webstránky a dáta na nich v bezpečí. Pre svojich zákazníkov ponúkame tiež program "Pravidelná starostlivosť o Vaše webstránky" , s ktorým pravidelne kontrolujeme, nastavujeme a zálohujeme Vaše webstránky.

Tvorba webstránky

Povedzme si na rovinu! Každá firma alebo podnikateľ, potrebuje v dnešnej dobe webstránku. V ponuke máme : internetový obchod, pokročilú webstránku, jednoduchú webstránku a webstránku zo šablóny. Webstránka zo šablóny - sa hodí podnikateľom čo sa trochu rozumejú do PC a vedia si to vyklikať. Ak si vyberiete webstránku zo šablóny, tak dostanete už vytvorenú webstránku v ktorej si môžete meniť farby, obrázky a texty. Samozrejme k webstránke dostanete manuál aby ste to zvládli ľavou zadnou. Jednoduchá webstránka - je určená už pre ľudí, ktorí to chcú mať trochu po svojom a nechcú byť obmedzovaní webstránkou zo šablóny. Pokročilá webstránka - je pre tých, čo presne vedia čo chcú a potrebujú tam aj prvky na mieru. Internetový obchod - je samozrejme pre toho kto chce predávať cez webstránku.
Zistiť viac

SEO Optimalizácia

Aby bola webstránka úspešná musí spĺňať 2 podmienky: 1. Musí mať potenciál 2. Musí mať kvalitnú SEO Optimalizáciu. Niektoré firmy alebo skôr menší podnikatelia prípadne freelanceri Vám nasľubujú hory doly, aby ste si od nich nechali vytvoriť webstránku. Ale je dôležité od začiatku sa pýtať práve na ich skúsenosti so SEO optimalizáciou. Ak Vám povedia "Nastavíme odkazy aby smerovali na Vás a pridáme Vám veľa kľúčových slov", tak je na viac ako 100 % isté, že na Google skončíte v black liste a Vaša webstránka nebude zobrazená vo vyhľadávači. Prečo ? Jednoduchá odpoveď : Google má robotov, ktorí kontrolujú každý deň obsah webstránky, či spĺňa požiadavky a podľa toho ich hodnotí. Ak by sme mali menovať aké požiadavky musí spĺňať webstránka, aby mala kvalitnú SEO optimalizáciu, tak čítaním strávite viac ako 4 hodiny. V prípade, že si zvolíte SEO Optimalizáciu od nás, mesačne dostanete štatistiky o tom, či SEO Optimalizácia naberá ten správny smer a koľko ľudí navštívilo Vašu webstránku. Ak potrebujete pomôcť so SEO optimalizáciou na Vašu webstránku, nechajte nám správu a my Vašu webstránku zviditeľníme.
Zistiť viac

Pravidelná starostlivosť o Vaše webstránky

Chcete sa vyhnúť zbytočným problémom v budúcnosti s Vašou webstránkou? Bingo - táto služba je určená presne pre Vás. Ponúkame pravidelnú starostlivosť o Vašu webstránku (aktualizácie, údržba, čistenie, zrýchlenie, záloha.....). V dnešnej dobe každá webstránka môže prestať fungovať. Nie je to spôsobené tým, že by bola zle naprogramovaná, ale tým že mesačne vychádzajú aktualizácie z oblasti IT a medzi nich patria ja webstránky. Pri týchto aktualizáciách môže nastať problém, že akurát server môže mať počas aktualizácie výpadok a Vaša webstránka nedokončí aktualizáciu a prestane fungovať. Alebo sú tu hackeri, ktorí majú kopec voľného času a snažia sa odstaviť webstránku. Ak nemáte žiadnu aktuálnu zálohu, tak oprava Vašej webstránky môže trvať aj týždne a stáť veľa peňazí. V prípade, že by ste mali od nás zaplatený program starostlivosti o Vašu webstránku, tak oprava Vašej webstránky je do pár hodín od nahlásenia a úplne zadarmo. Chcete vedieť viac? Nechajte nám správu a preberieme to spolu.
Zistiť viac

Webdizajn a grafický dizajn

Moderné grafické prvky použité v modernom webdizajne spraví z Vašej webstránky neobyčajnú. Odlíšte sa od ostatných kvalitným webdizajnom!!! Navrhneme a doladíme každý kúsok Vašej webstránky do posledného detailu, aby každému zákazníkovi bolo všetko jednoducho čitateľné, zrozumiteľné a hlavne príjemné pre oko. Ak už vlastníte nejakú webstránku, ale máte pocit, že Vaša webstránka má starý dizajn, môžete nám zanechať správu a spoločne sa na to pozrieme.
Zistiť viac

Foto a video

S kvalitnými obrázkami, fotografiami a videami získate aj kvalitných zákazníkov.Alebo inak povedané : Nemáte pekné fotografie v portfóliu = nemáte ani zákazníka 🙂 Sme radi, že môžeme spolupracovať s shapeproduction.sk, pretože ich práca nám tiež priniesla mnoho spokojných zákazníkov s ktorými sme v kontakte do dnes. Spoločnosť Shapeproduction, Vám pomôže s vytvorením video reklamy/spotu, nafotením priestorov(napr. ak máte reštauráciu, tak Vám nafotia denné menu, jedla, nápoje a iné). Mať kvalitného partnera, ktorý to vie s kamerou a foťákom nie je na škodu. Páni z Shapeproduction sú už medzi nami dlhšiu dobu a na nich sa vždy môžete spoľahnúť.
Zistiť viac

Reklamné kampane

Neviete ako prilákať zákazníkov na webstránku? Nevadí....Radi Vám s tým pomôžeme. Navrhneme grafiku a vyčleníme si z Vášho podnikania tie najzaujímavejšie veci, ktoré by sa mohli páčiť širšiemu okoliu. Vytvoríme reklamný plán, ktorý Vám prinesie zákazníkov. Stačí ak nás kontaktujete a my sa o všetko postaráme.
Zistiť viac

Programy na mieru

Vlastníte firemný intranet alebo webstránku a potrebujete tam vytvoriť program na mieru? Napríklad cenovú kalkuláciu alebo jednoducho nejaký program, ktorý neviete nijako inak zabezpečiť? Máme programátorov, ktorý si s Vašou požiadavkou hravo poradia. Nechajte nám správu a my Vašu webstránku obohatíme o nové funkcie.
Zistiť viac

Rezervačné a zasadacie systémy

Každý dobrý hotel, zubár, kaderník alebo iný podnikateľ, ktorý predáva služby musí mať kalendár s rezerváciami. Bez toho si zákazníci nevedia pohodlne kliknutím myšou rezervovať termín. Vytvoríme pre Vašu webstránku rezervačný systém, s ktorým to bude hračka. Všetko budete mať pod jednou aplikáciou, kde môžete vidieť celý kalendár s menami zákazníkov. Máte firmu kde mate zasadačky? Aj pre Vás máme riešenie a to v podobe zasadacieho systému, do ktorého si jednoducho môžete rezervovať termíny a tie sa následne zobrazia na Vašej webstránke. Napíšte nám čo potrebujete a spolu nájdeme riešenie.
Zistiť viac

Firemné intranety

Pre tých čo nevedia k čomu slúži firemný intranet. Tak je to vlastne webstránka, ktorá má funkcie vytvorené pre zamestnancov firmy (napr. mate firmu a potrebujete zdieľať súbory, úlohy a informácie so svojimi zamestnancami). Prípadne intranet sa dá využiť ako dochádzkový systém. Firemný intranet sa vždy vytvára na mieru a je len na Vás čo bude jeho obsahom. Keďže je to dlhší proces a cenová ponuka je vždy iná, nechajte nám správu s požadovanými funkciami a my Vám vypracujeme cenovú ponuku na Váš nový firemný intranet.
Zistiť viac